Незламний і нескорений колектив нашої школи, як і наша ненька Україна! Боремося, попри все працюємо, із оптимізмомом та чіткою вірою у нашу перемогу дивимося у мирне майбутнє!
Так, як наша держава знайшла безпрецедентну підтримку світової спільноти у скрутні воєнні часи, вчитель німецької мови Рибакова Т.А та троє учнів нашої отримали прихисток, та відчули теплий, сповнений співчуття та готовності допомогти, прийом у Євангельській гімназії Германсвердер міста Потсдам у Німеччині: https://www.evgym.de/. З підтримки та допомоги нашому викладачу та дітям виросла справжня дружба, що поклала початок партнерству між нашими освітніми закладами.
Саме тому у цей складний, але радісний період канікул, ми анонсуємо підписання договору про партнерство між Бучанською СЗОШ № 5 та Evangelisches Gymnasium Hermannswerder в місті Потсдам, Німеччина. З нагоди міжнародного Дня захисту дітей, 01.06.2022, договір укладено на рівні директорів шкіл паном Наконечним М.П. та паном Берлінгом. В рамках співпраці ми налаштовуємося на спільні проекти, активне учнівське спілкування, обопільне вивчення та занурення у культуру наших народів та, ми абсолютно впевнені у цьому, на двосторонні відвідини старшокласників наших шкіл!
Перший крок зроблено! А далі: ПЕРЕМОГА, МИР, ДРУЖБА!
Категорія: Іноземні мови